Denizli Haberleri
Denizli’de bir mahalle karantinaya alındı!
Denizli'nde bir mahalle yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Emniyet güçleri mahallenin giriş ve çıkışlarını kapattı.
![](/wp-content/uploads/2020/09/karantina-780x470.jpg)
Denizli Sarayköy ilçesi Uyanık Mahallesi’nde, koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Mahalle giriş ve çıkışlar yasaklandı. Jandarma ekipleri mahallenin tüm giriş çıkışını kapatırken, mahalleye girmek isteyen kişilere ve araçlara izin vermedi.
7 GÜN KAPALI!
Sarayköy İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından halk sağlığının korunması amacıyla Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’nun 23’üncü maddesi kapsamında mahallenin 7 gün süreyle karantina altına alındığı belirtildi.