Spor
Koronavirüs şoku! Testleri pozitif çıktı
![](/wp-content/uploads/2020/12/4-ilimizde-koronavirus-vaka-sayilari-artti-780x470.jpg)
Fenerbahçe’de koronavirüs paniği yaşanıyor. Kulüp, yaptığı açıklamada 3 futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Yapılan açıklamada su ifadelere yer verildi;
“Samandıra Can Bartu Tesislerinde Futbol Takımımız, teknik heyet ve personelimize rutin olarak yapılan Covid-19 testlerinde 3 oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Oyuncularımızın izolasyon süreçleri başlamıştır. Futbolcularımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”