Uşak Haberleri
Uşak’ta otobüs ile otomobil çarpıştı! Yaralı var
![](/wp-content/uploads/2021/02/otobus-otomobile-carpti-1-yarali-13918926_o_1280x720-780x470.jpg)
Uşak’ın Banaz ilçesinde 35 MKU 50 plakalı Abdil M. idaresindeki yolcu otobüsü aynı istikamette İlyas B. yönetimindeki 33 AER 841 plakalı otomobile çarptı.
1 KİŞİ YARALANDI
Olay yerine sağlık, emniyet ekipleri sevk edildi. Yaralanan otomobil sürücüsü İlyas B, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. İlyas B’nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.