Aydın HaberleriGündem
Aydın Söke’de ekmeğe zam geldi!
![](/wp-content/uploads/2021/04/soke-de-ekmege-zam-yapildi-14049896_o_1280x720-780x470.jpg)
Aydın’ın Söke ilçesinde alınan son dakika bilgisine göre ekmek fiyatlarına zam geldiği öğrenildi.
EKMEĞE ZAM GELDİ
Söke’de 1,50 TL’ye satılan 200 gram ekmeğin fiyatı, 230 gram 2 TL olarak güncellendi. Fırıncı esnafının un, maya, yakıt ve işçilik ücretleri gibi maliyet artışlarını gerekçe göstererek alınan zam kararı, uygulanmaya başlayacak. Ramazan pidesinin bu yılki satış fiyatı ise 3 Lira olması bekleniyor. 250 gram ramazan pidesinin fiyatının 3 TL olarak belirlendiği ancak satış listesine işlenmediği, bir kaç gün içinde kesin fiyat listesine ekleneceği belirtildi.