Gündem
Eğitime 5 gün ara verildi: Duyuru yapıldı!
![](/wp-content/uploads/2022/12/gevas-ta-ogrencileri-tasiyan-minibus-yan-yatt-15478047_amp-1-780x470.jpg)
Isparta’nın Sütçüler ilçesine bağlı Çandır köyündeki bir okulda gribal enfeksiyon nedeniyle eğitime 5 gün ara verildiği bildirildi. Sütçüler Kaymakamlığı yazılı açıklama yaparak eğitime 5 gün ara verdiklerini duyurdu.
EĞİTİME 5 GÜN ARA VERİLDİ
Sütçüler Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği ilçemiz Çandır köyü Oğuz Önder Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulunda artan gribal enfeksiyon vakaları nedeniyle 07.12.2022 tarihinden itibaren 5 gün olmak üzere eğitim öğretime ara verilmiştir” denildi.