Aydın HaberleriGündem
Aydın Çine’de yangın: 2 dönümlük alan zarar gördü!
![](/wp-content/uploads/2023/07/aydin-da-otluk-alanda-cikan-yangin-sonduruldu-16134114_amp-780x470.webp)
Aydın’ın Çine ilçesinde Karakollar Mahallesi’nde nedeni henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı otluk alanda yangın çıktı. Meydana gelen ayngını gören vatandaşlar durumu ihbar etti.
2 DÖNÜMLÜK ALAN ZARAR GÖRDÜ
İhbar üzerine bölgeye jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekipler yangını mezarlık ve saman deposuna sıçramadan kontrol altına aldı. Yangında yaklaşık 2 dönümlük alan zarar gördü.