Aydın Haberleri
Aydın Kuşadası'nda kaçak göçmen operasyonu!
![](/wp-content/uploads/2020/01/aydin_kusadasi_nda_kacak_gocmen_operasyonu_h291420_60f18.jpg)
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde ihbar üzerine harekete geçen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri lastik bot içerisinde bir grup düzensiz göçmen yakaladı.
20 DÜZENSİZ GÖÇMEN
Ekipler, aralarında çocukların da bulunduğu 13 Kongo, 2 Komorlar, 2 Orta Afrika, 1 Somali, 1 Suriye ve 1 Mali uyruklu 20 düzensiz göçmeni yakaladı. Kıyıya çıkartılan düzensiz göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.