Denizli HaberleriGündem
Denizli Pamukkale’de trafik kazası: Yaralılar var!
![](/wp-content/uploads/2022/07/acil-servis_1280x720-1-780x470.jpg)
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 20 M 0299 plakalı Muhammet Üzelce idaresindeki minibüs Yunus Emre Mahallesi Üniversite Caddesi’nden dönüş yaptığı sırada Mehmet Ece yönetimindeki 20 BU 159 plakalı motosiklet ile çarpıştı.
4 KİŞİ YARALANDI
Meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü Ece ile minibüsteki 3 yolcu yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Sağlık ekiplerince kentteki hastanelere kaldırıldı.
Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Minibüs sürücüsü, gözaltına alındı.