Denizli Haberleri
Denizli’de koronavirüs paniği! Giriş-çıkışlar kapatıldı
Denizli'de bir mahalle koronavirüs önlemleri kapsamında karantinaya alındı. Yapılan açıklamada, mahallede pozitif vakaların çıkması üzerine böyle bir karar alındığı belirtildi. Öte yandan mahalleye giriş-çıkışlar 14 gün süreyle kapatıldı.
![](/wp-content/uploads/2020/11/Screenshot_1_1280x720-2-1-780x470.jpg)
Denizli’nin Bozkurt ilçesinde bir mahalle koronavirüs önlemleri kapsamında karantinaya alındı. Yapılan açıklamada, mahallede pozitif vakaların çıkması üzerine böyle bir karar alındığı belirtildi. Öte yandan mahalleye giriş-çıkışlar 14 gün süreyle kapatıldı.
Kaymakamlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaymakam Osman Sak başkanlığında toplanan İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, pozitif vakalara rastlanan Tutluca Mahallesi’nde karantina uygulanmasına karar verdi.
GİRİŞ-ÇIKIŞLAR KAPATILDI
Sağlık ekiplerinin tarama çalışması yaptığı mahallede giriş ve çıkışlar, 14 günlüğüne kapatıldı. Mahalle sakinlerine, karantina süresince Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerinin yardımcı olacağı bildirildi.