Spor
Emine Bulut unutulmadı
![](/wp-content/uploads/2020/01/emine_bulut_unutulmadi_h282605_7c0c2.jpg)
Eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut anmak ve kadın cinayetlerine tepki için Fenerbahçe futbolcuları, Medipol Başakşehir maçı öncesi sahaya siyah tişörtle çıktı. Tişörtün üzerinde Emine Bulut yazarken, sarı-lacivertli kulüp de sosyal medyasından “Alışmayacağız, Susmayacağız” mesajını paylaştı.
Deplasman tribününü dolduran Fenerbahçeli taraftarların büyük bir bölümü de siyah tişört giyerek Emine Bulut’u andı.