1 eylül

Ekonomi

1 Eylül’de yasak kalkmıştı: Kilosu 50 TL’ye satılıyor!

Av yasağının 1 Eylül’de sona ermesinin ardından tezgahlar balıklarla dolup taştı. Hamsi bolluğu nedeniyle hamsini kilosunun 50 TL’ye kadar gerilediği…

Devamını Oku »
Gündem

İzmir’de 1 Eylül ile 10 Eylül arasında ücretsiz olacak! Duyuru yapıldı!

Türkiye’nin incisi Ege’nin kalbi İzmir Enternasyonal Fuarı her yıl olduğu gibi bu yıl da kapılarını İzmirlilere açıyor. Sanattan müziğe ev…

Devamını Oku »
Ekonomi

Kredi kartı kullananlar dikkat: 1 Eylül’den itibaren değişecek!

Merkez Bankası’nın politika faizini arttırmasının ardından kredi kartı kullanan, kredi kartından nakit avans çeken vatandaşlar için karar alındı. Politika faizinin…

Devamını Oku »
Gündem

İzmir’de hibe edilecek: 1 Eylül’e kadar başvurun!

İzmir Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden av sezonu öncesi balıkçıların maliyetlerine yönelik destek olacaklarını duyurdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden alınan bilgilere…

Devamını Oku »
Gündem

1 Eylül’e kadar yasak olacak: Duyuru yapıldı!

Denizlerde 15 Nisan’dan 1 Eylül’e kadar süreceği öğrenilen avlanma yasağı ile ilgili açıklama yapıldı. Denzlerde avlanma yasağının 1 Eylül’de sona…

Devamını Oku »
Gündem

31 Ağustos’a kadar alın: 1 Eylül’den itibaren zam gelecek!

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (Türkşeker) şekere zam geldiğini duyurdu. Mayıs ayından beri şekere 9 kere zam geldiği bilinirken 1 Eylül’den…

Devamını Oku »
Gündem

Yarıdan fazlası deprem bölgesine atanacak: 1 Eylül’de görevlerine başlayacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 45 bin öğretmen ataması bugün gerçekleştirilecek. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer atama ile ilgili açıklamada bulunarak…

Devamını Oku »
Gündem

E-Devlet üzerinden yapılacak: 1 Eylül’de görevlere başlanacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan alınan bilgilere göre 45 bin sözleşmeli öğretmen alımı ile ilgili açıklama…

Devamını Oku »
Gündem

15 Nisan’da yasak başlıyor! 1 Eylül’e kadar sürecek!

Su Ürünleri Kanununa göre çıkarılan 5/1 Numaralı Ticari Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ çerçevesinde denizlerde av yasağı 15 Nisan’da…

Devamını Oku »
Gündem

Yarından itibaren şeker alacaklar dikkat: 1 Eylül’e kadar sürecek!

Pancar Şekeri Üreticileri Derneği’nden (PANŞEK) alınan bilgilere göre şekerin fabrika çıkış fiyatında 1 Eylül’e kadar “sabit fiyat” uygulamasına geçildiği bildirilerek…

Devamını Oku »