1 mart

Ekonomi

Mülk sahipleri dikkat! 1 Mart’ta başlıyor

Emlak vergisi 2024 yılı ilk taksit ödemeleri 1 Mart’ta başlıyor! Konut sahipleri emlak vergisi ödemelerini 31 Mayıs’a kadar yapmalıdır. Aksi…

Devamını Oku »
Ekonomi

1 Mart’ta başlayacak: Kişi başına 4 bin TL ödeme yapılacak!

Türkiye’nin en acı olaylarından biri olan Kahramanmaraş depreminde arama kurtarma çalışmaları devam ederken deprem bölgesinde yakınlarını kaybeden vatandaşlar için yaralarının…

Devamını Oku »
Gündem

Milli Eğitim Bakanı duyurdu: 10 ilde 1 Mart’a kadar eğitim öğretime ara verildi!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Ankara’da deprem bölgesindeki faaliyetler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer 71 ilde…

Devamını Oku »
Kamu

Ziraat Bankası’na ait kredi kartıyla 350 TL’lik harcama yapanlar dikkat: 1 Mart’ta geri alınacak!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden 31 Ocak tarihine kadar açıklamada bulundu. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden Bankkart Genç’e özel…

Devamını Oku »
Gündem

Bakan Koca duyurdu: 1 Mart koronavirüs tablosu açıklandı!

Sağlık Bakanlığı’ndan alınan son dakika bilgisine göre 1 Mart koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı’ndan alınan 1 Mart koronavirüs tablosuna göre…

Devamını Oku »
Ekonomi

Elektrik faturası gelenler dikkat: 1 Mart’ta başlayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından elektrik faturaları ile ilgili basın mensuplarına açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan elektrik…

Devamını Oku »
Ekonomi

Gelecek ay elektrik faturası gelecek olanlar dikkat: 1 Mart’tan itibaren başlayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan elektrik faturaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1 Mart’tan itibaren Afrika ziyaretinde uçakta…

Devamını Oku »
Gündem

İzmir’de yaşayanlar başvurabilir: Son tarih 1 Mart!

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden Şehir Tiyatroları’nın (İzBBŞT) düzenlediği Prof. Dr. Hülya Nutku Tiyatro Oyunu Yazma Yarışması’na başvurular…

Devamını Oku »