11 eylül

Dünya

11 Eylül saldırısının kurbanları için tören düzenlendi!

ABD’de 11 Eylül 2001 tarihinde yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenler için tören düzenlendi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da…

Devamını Oku »
Gündem

Fahrettin Koca: 11 Eylül son gün acele edin

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 11 Eylül son gün acele edin çağrısı yaptı. Koca, resmi sosyal medya hesabı olan twitter üzerinden…

Devamını Oku »
Eğitim

Okulların açılmasına son 3 gün kala öğretmenler iş bırakıyor

Okulların açılmasına son 3 gün kala öğretmenler iş bırakıyor. Tüm öğretmenler okula gelmeyeceklerini belirterek iş bırakacaklarını açıkladı. Öğretmenler iş bırakıyor…

Devamını Oku »
Gündem

Okulların açılacağı gün kış geliyor

Okulların açılacağı gün kış geliyor. Hava tahminleri 11 eylül günü için uyarı verdi. Bugün yapılan bir açıklamaya göre 5 gün…

Devamını Oku »
Eğitim

İzmir’de 11 Eylül’den itibaren ulaşım 3.105 TL oluyor

İzmir’de 11 Eylül’den itibaren ulaşım 3.105 TL oluyor. Milyonlarca İzmirliyi ilgilendiren açıklama İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından tüm vatandaşlara duyuruldu. Yeni…

Devamını Oku »
Eğitim

MEB’ten FLAŞ TARİH açıklaması: Okullar 4 Eylül’de açılıyor! Tüm veli, öğretmen ve öğrencilere duyuruldu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından son dakika yapılan açıklamaya göre okulların açılma tarihini 11 Eylül olarak bekleyen anne ve babalar…

Devamını Oku »
Gündem

İzmir’de 9 Eylül 10 Eylül 11 Eylül’de ücretsiz olacak! Valilik duyurdu!

İzmir Valiliği resmi internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. İzmir Valiliği internet sitesi üzerinden İzmirlilere 9 Eylül İzmir’in kurtuşu programı ile…

Devamını Oku »