19 Mayıs

Eğitim

DEÜ’de 19 Mayıs Coşkusu

Türkiye’nin saygın yükseköğretim kurumlarından birisi olan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ), Ulusal Temel Bilimler Gençlik Sempozyumu ve Bilim Sanat Şenliği’ne ev…

Devamını Oku »
Ekonomi

EGİAD’tan Yelkenbiçer, 19 Mayıs Mesajı Yayımladı

EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na ilişkin bir kutlama mesajı yayımladı.  Türkiye tarihinin…

Devamını Oku »
Yerel Haberler

Çiğli’de 19 Mayıs Kutlamaları Futbol Turnuvası ile Başladı 

Çiğli Belediyesi tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105. Yıl dönümü kapsamında hazırlanan kutlamalar “Gençlik Kupası Futbol…

Devamını Oku »
Yerel Haberler

Efes Selçuk’ta 19 Mayıs Sadece Gençlerin 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Efes Selçuk’ta büyük bir coşkuyla kutlanacak. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a…

Devamını Oku »
Yaşam

İzmir’de Bayram Havası Esecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlanan etkinlikler tüm kente yayılacak. Tiyatrodan spor…

Devamını Oku »
Politika

Çiğli Belediyesi 19 Mayıs’ı Coşkuyla Kutlayacak 

Atatürk’ün Samsun’a çıkarak kurtuluş mücadelesini başlattığı 19 Mayıs 1919’un 105. yıl dönümü Çiğli Belediyesi’nin hazırladığı programla kutlanacak. Etkinlikler, 16 Mayıs…

Devamını Oku »
Politika

Bayraklı’da 19 Mayıs Etkinlikleri Başladı

Bayraklı’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri başladı. Hafta boyunca sürecek spor müsabakaları ve şovlar ilçe…

Devamını Oku »
Genel

Başkan Kınay: “Kadınların yalnızca bir gün değil her gün emeklerini büyüteceğiz”

Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, Anne Günü etkinlikleri kapsamında 11-12 Mayıs tarihleri arasında Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Uğur…

Devamını Oku »
Politika

Karabağlar Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. Birleşimi Gerçekleştiṙildi

Karabağlar Belediyesi, Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı 2. Birleşimini Belediye Başkanı Helil Kınay’ın Başkanlığında gerçekleştirildi. Önceki birleşimde değinilen işitme engellilere…

Devamını Oku »
Gündem

Eczaneler 19 Mayıs’ta açık olacak mı? Duyuru yapıldı!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle vatandaşlar eczanelerin açık olup olmayacağını merakla araştırmaya başladı. Alınan bilgilere göre…

Devamını Oku »