GündemManisa Haberleri
Manisa Turgutlu’da 3 kişi yakalanarak cezaevine gönderildi!
![](/wp-content/uploads/2023/03/780x411-dolandiricilik-kasten-adam-oldurme-ve-yagma-suclarindan-aranan-3-sahis-yakalandi-1679141073256.jpg)
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 17 Mart gününde yapılan operasyonlarda “Dolandırıcılık, Kasten Adam Öldürme ve Yağma” suçlarında haklarında kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 3 şahsın yakalandığı bildirildi.
CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER
17 Mart 2023 günü yapılan operasyonlarda dolandırıcılık suçundan hakkında kesinleşmiş 5 yıl 4 ay hapis cezası olan H.K., kasten öldürme suçundan hakkında kesinleşmiş 5 yıl hapis cezası olan S.A. ve yağma suçundan hakkında kesinleşmiş 5 yıl hapis cezası olan A.A. isimli şahıslar yakalandı.
Gözaltına alınmalarının ardından adli makamlara çıkarılan şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.