Gündem
Uşak Banaz’da süs atölyesinde yangın!
![](/wp-content/uploads/2021/01/IGT-11-780x470.jpg)
Uşak’ın Banaz ilçesinde Kızılcaören köyü sınırlarındaki işletmenin depo bölümünde nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı kaynak çalışması sonucu yangın çıktı.
3 İŞÇİ HASTANELİK OLDU
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına aldı. Yangına müdahale ederken dumandan etkilenen 3 işçi, kendi imkanlarıyla Banaz Devlet Hastanesine giderek tedavi oldu. İşletmenin depo bölümü kullanılamaz hale geldi.